Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Можеш или не?
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2012 6:12 pm by Виктория де Уинтър

» Кой от предишните два аватара предпочитате?
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2012 6:11 pm by Виктория де Уинтър

» Лик vs Лик.
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2012 6:10 pm by Виктория де Уинтър

» Познай цвета на бельото на следващия.
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2012 6:09 pm by Виктория де Уинтър

» С дрехи или без?
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyСря Юни 27, 2012 6:08 pm by Виктория де Уинтър

» ...
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 6:04 pm by Виктория де Уинтър

» Само ако знаеше,че ти изневерих.Ще млъкнеш от ужас.Само ако знаеше какво му причиних,ще викаш,ще чупиш
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyЧет Юни 21, 2012 6:51 pm by Виктория де Уинтър

» <3<3Спам на воля <3<3
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyЧет Юни 21, 2012 6:20 pm by Виктория де Уинтър

» Bunny <3<3
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyВто Юни 12, 2012 6:29 pm by Джон Сноу

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am
Top posters
Виктория де Уинтър
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Джон Сноу
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Jessica.
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Jackson Whittemore
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Heaven
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Шейн Колинс
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Gabriella.
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Майкъл Глаас
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Alena Colins
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Ник Нилс
Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_barЛос Анджелис / преди три дни - Page 2 Voting_bar 
Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 4651192I Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 4651207J Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 4651273C

 

 Лос Анджелис / преди три дни

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 7:05 pm

Бързо повдигнах и другият и крак.Не знам защо действах толкова бързо.Свалих късите панталони и боксерките си.Опрях я у стената и проникнах в нея.Ръката ми се разби в стената.Дори не усетих болка.Започнах да се движи инстинктивно без да мисля.Само проникване.Звукът от разбиването на тялото ми в нейното отекваше в стаята и коридорът.Беше толкова тясна,а с всяко следващо проникване сякаш се свиваше още повече.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни - Page 2 EmptyСря Апр 18, 2012 7:36 pm

Броени секунди след това тих стон се откъсна от устните ми, издавайки колко ми харесваха действият му. Може би това не беше много правилно. Най-малкото бяхме много добри приятели, а аз имах приятел по дяволите. Най-вероятно и той имаше приятелка. Защо мислех за това?! Отдадох се напълно на момента и на Шейн. Устните ми отново се впиха в неговите, а ноктите ми леко се спускаха по гърба му.
Върнете се в началото Go down
 
Лос Анджелис / преди три дни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Намисли си дума преди да цъкнеш!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Обиколка във времето (РПГ зона:Минало,Бъдеще) :: Минало-
Идете на: