Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Можеш или не?
Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Юни 27, 2012 6:12 pm by Виктория де Уинтър

» Кой от предишните два аватара предпочитате?
Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Юни 27, 2012 6:11 pm by Виктория де Уинтър

» Лик vs Лик.
Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Юни 27, 2012 6:10 pm by Виктория де Уинтър

» Познай цвета на бельото на следващия.
Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Юни 27, 2012 6:09 pm by Виктория де Уинтър

» С дрехи или без?
Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Юни 27, 2012 6:08 pm by Виктория де Уинтър

» ...
Лос Анджелис / преди три дни EmptyПон Юни 25, 2012 6:04 pm by Виктория де Уинтър

» Само ако знаеше,че ти изневерих.Ще млъкнеш от ужас.Само ако знаеше какво му причиних,ще викаш,ще чупиш
Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Юни 21, 2012 6:51 pm by Виктория де Уинтър

» <3<3Спам на воля <3<3
Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Юни 21, 2012 6:20 pm by Виктория де Уинтър

» Bunny <3<3
Лос Анджелис / преди три дни EmptyВто Юни 12, 2012 6:29 pm by Джон Сноу

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am
Top posters
Виктория де Уинтър
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Джон Сноу
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Jessica.
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Jackson Whittemore
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Heaven
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Шейн Колинс
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Gabriella.
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Майкъл Глаас
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Alena Colins
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Ник Нилс
Лос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_barЛос Анджелис / преди три дни Voting_bar 
Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Лос Анджелис / преди три дни 4651192I Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Лос Анджелис / преди три дни 4651207J Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ Лос Анджелис / преди три дни 4651273C

 

 Лос Анджелис / преди три дни

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyПон Апр 02, 2012 6:41 pm

Токчетата ми ритмично потропвоха по асфалта, слънцето приятно грееше. Обичах когато времето беше приятено. Сложих слънчевите си очила, които допреди малко бяха върху косата ми, служейки по-скоро за диадема. Всъщност скоро слънцето щеше да залезе, понеже беше привечер, но мен това какво ме интересуваше. Отпих последната глъпка от чашата на Старбъкс и я хвърлих, минавайки покрай едно кошче. Времето бавно захладняваше, а черната ми рокичка не помагаше особено за това да ми стане по-топло, но аз си бях виновна. Откъде можех да знам, че щях да се забавя толкова навън. Мислех само да отида до Старбъкс и да се прибера, а вместо това се разхождах, набелязвайки си неща от витрините, които щях да си взема.


Последната промяна е направена от Jessica. на Сря Апр 04, 2012 7:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyПон Апр 02, 2012 6:58 pm

Излязох от фитнеса и се огледах забелязах една позната брюнетка.Ухилих се и се затичах натам:
-Джес!-извиках и преди да се е обърнала я прегърнах и зарових глава във вратът й,целунах я и се ухилих:
-Как си сладурано?-пуснах я и продължих да се хиля като идиот.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyПон Апр 02, 2012 7:04 pm

Бях се позамислила дали да си взема черните обувки, които видях по-рано или бежавите затова се изненадах, когато някой ме прегърна. Малко като гръм от ясно небе ми дойде. Все пак бях решила да си купя черние, прецених че нямам достатъчно бежави дрехи, с които да нося другите, а и изглеждаха по-простовати от черните.
-О, Шейн - казах малко изненадано и се усмихнах.
-На какво сължа това топло посрещане? - попитах и се засмях, докато свалях слънчевите си очила и ги сложих обратно върху косата си, поглеждайки към Шейн.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyПон Апр 02, 2012 7:27 pm

Свих рамене и я погледнах:
-Може би на това че си адски секси?-ухилих се и млъкнах:
-Просто не съм те виждал от много време.-огледах се и я погледнах:
-Какво си си харесала?
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyПон Апр 02, 2012 7:36 pm

-Това е! Това ни е общото.. и двамата сме мега яко секси - казах и се засмях, докато прибирах няколко развяти от вятъра кичура зад ухото си, които обаче не се задържаха за дълго там.
-Ами харесах си едни обувки - казах, поглеждайки към обувките. Дам, определено щяха да са черните, но не мислех да си ги купувам сега.
-Ами теб какво те води.. по улиците? - попитах го и аз след малко, докато намествах чантата на рамото си.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 04, 2012 6:17 pm

Огледах се и свих рамене:
-Бях на фитнес.АКо наистина искаш обувките?!-кимнах с глава към магазина.Нямаше да ми е проблем да и ги взема.Естествено хубави обувки на краката на хубава жена.Присвих очи като си я представих гола и се подсмихнах мръснишки.МИслите ми ставаха все по цветущи,но успях да ги прекъсна навреме.Нямаше да правя секс с нея...Добре де освен ако тя не поиска...
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 04, 2012 6:26 pm

-Значи така подържаш плочките, а? - подсмихнах се и се приближих към него, прокарвйки ръка под блузата му, при което се засмях. Обичах да прекарвам времето си с него, винаги бях непринудена и свободна, май това бяха едни от макото случаи, когато не бях намръщена или ядосана за нещо. А по последни данни аз бях почти през цялото време в кофти настроение, което малко неща можеха да подобрят. Да не говорим, че този ден беше започнал изключително скучно.
-А за обувките.. не мисля да ги взимам днес. А и имам почти същите, само дето тока май е една идейка по-висок - казах.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Апр 05, 2012 6:23 am

Тялото ми инстинктивно отговори на докосването й.Улових ръката и и я притиснах към себе си.Погледнах я и кимнах:
-Да така ги поддържам.-усмихнах се и я дръпнах към себе си.Беше с много къса черна рокличка,много къса.спуснах едната си ръка по тялото й и прошепнах в ухото й:
-Защо правиш така?Знаеш,че имам слабо сърце!-усмихнах се и се приближих към устните й.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Апр 05, 2012 6:43 am

Усмихнах се лекичко и го погледнах.
-Знам - казах тихичко, докато ръката ми все още се беше прокраднала върху кожата му.
-Точно поради тази причина ми харесва да правя това - казах на милиметри от устните му и точно в послдния момент се отдръпнах.
-Но ако не искаш да те закачам само кажи.. - казах и направих една малка крачка назад, при което една усмивчица се прокрадна на лицето ми, в тон с леко похотливия поглед, който винаги беше с мен.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Апр 05, 2012 5:37 pm

Поклатих отрицателно глава и я дръпнах отново към мен:
-Не закачай си ме,просто хората от магазина са доста любопитни!-кимнах към витрината където любопитните очи на продавачката и клиентките й се бяха впили в нас.Усмихнах се и свих рамене:
-Искаш ли...да дойдеш с мен до нас?-погледнах я мило и изтрих сякакви мръсни мисли който се прокрадваха в главата ми.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Апр 05, 2012 5:42 pm

Погледа ми се спусна към любопитните лелки, които ни наблюдаваха с неодобрителни погледи. Сякаш ме интересуваше.
-Ами добрее.. ще дойда - казах на Шейн и се усмихнах. Боже, тези от магазина толкова ме дразнеха, не бях аз виновна че бяха на средна възраст и явно не можеха да си намерят някой, който да им помогне да се почувстват по-младички и задоволени.. от живота разбира се!..
-Само преди това.. - казах и се приближих към него и го целунах без никакъв срам, притискайки тялото си плътно до неговото, докато езичето ми за малко се заигра с неговото.
-Поне да има за какво да запят - казах невинно и повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Апр 05, 2012 5:51 pm

Засмях се и кимнах.Е не биваше така,само една лека целувка.Преметнах сака си на рамо и преди да се е обърнала я улових и вдигнах,притиснах я към себе си и зарових глава във вратът и спускайки устни надолу към гърдите й.Все още бях прекалено млад за да мисля зряло,но със сигурност тези мой действия ме караха да искам секс...
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyЧет Апр 05, 2012 6:04 pm

-Ааа, пусни меее - казах и се засмях, докато устните му приятно се спускаха по кожата му. Факта, че бяхме на улицата ни най-малко не ме интересуваше, не се славех със свенливост и разни такива подобни глупости. Просто не бях такъв тип момиче.
-Осъзнаваш ли, че сме на улицата между другото? - попитах го и се засмях, хвърляйки поглед на няколко човека, които пък от своя страна хеърляха погледи на нас.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyНед Апр 08, 2012 5:46 am

Засмях се и кимнах:
-Да..Осъзнавам го,но това не ми пречи.-свих рамене и тръгнах към вилата си:
-Отиваме у нас.Нямаш избор.Да мисля,че ти го казах вече.-ухилих се и я подхвърлих леко,за да ми е по-удобна.Как звучеше "Да ми е по-удобна" засмях се без да й казвам за какво и продължих да вървя.Хората все още ни следяха с очи,но не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyНед Апр 08, 2012 10:21 am

-Ако ме изпуснеш си потенциален труп - казах и се засмях, като пръстите ми се вкопчиха в материята на ризата му.
-И дотам ли мислиш да ме носиш? - попитах го, докато лекичко махах с крака, все още мислейки, че ще ме пусне след още няколко метра. Не знаех къде точно се намира това "у тях", но се надявах да не е кой знае колко далече.
-Не съм ли тежичка? - попитах го и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyВто Апр 10, 2012 6:29 pm

Засмях се и поклатих глава:
-Лека си като перце.Ти ако си тежка.-ококорих очи от фалшив ужас и се усмихнах.Бързо стигнах до вилата си.Е къде другаде да отидем.Незнайно защо,но ми харесваше,че тя ще прекара времето с мен.Въпреки,че ходеше с Майкъл.Ха....Не ти ли звучи забавно?
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyВто Апр 10, 2012 7:24 pm

-Добре е да го знам.. не че друго, ама пазя линия - казах и се засмях.
Скоро бяхме във вилата му. Когато влязохме се огледах наоколо. Беше доста хубаво и уютно тук.
-Приятно местенце си имаш - казах и се усмихнах.
Наистина беше хубаво. Хеййй, аз откога бях станала толкова добра, държанието и настроението ми бяха по-добри от всякога. Същинско ангелче. Чак сама се учудвах от себе си и добротата на която съм способна.
-Оообичам да си прекарвам времето с теб - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 11, 2012 6:16 am

Улових я и се подсмихнах :
-Е,аз съм щщастлив,когато ти си щастлива.Искаш ли нещо?Има бира,пица и мисля че ще изкопая и прясно мляко!-засмях се и я погледнах.Не беше честно с тази къса рокличка.Мислите ми се въртяха около това колко лесно бих могъл да я "сваля".Просто едно леко дръпване.Само толкова и щеше да е гола.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 11, 2012 9:35 am

Поклатих глава.
-Не, мерси. Не искам нищо - казах и се усмихнах.
-Обаче ако към млякото имаше една мента и мастика, знаеш ли колко хубаво коктейлче се получава.. - казах и се засмях. Не че обичах мастиката, именно затова преобладаваше ментата при мен. А и като цяло не обичах да пия много много.
-Нещо позамислин ми се виждах? - попитах го и повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyВто Апр 17, 2012 5:32 pm

Ухилих се и кимнах:
-Да,супер коктейл ще стане само дето се оказва че не ми се ходи до магазина,а и не съм замислен.Просто се чудех....-прокарах ръце по нея и дръпнах леко роклята й надолу:
-Колко ли ще ме затрудни свалянето на дрехите ти,който не са в особено голямо количество върху теб?-подсмихнах се и въздъхнах.Е да щеше да ми е приятно да го направя.
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyВто Апр 17, 2012 5:41 pm

Подсмихнах се и го погледнах.
-Нямам представа - казах и хванах ръката му, докато подръпваше роклята ми. И я изкачих нагоре по бедрото си.
-Може да пробваш, ако мислиш, че ще се справиш - казах и се усмихнах, но в последния момент се дръпнах от него.
-Разбира се, ако преди това успееш да ме хванеш - казах, правейки бавни крачки назад, докато след последните се думи не изтичах навътре в къщата.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 18, 2012 6:01 pm

Останах зяпнал:
-Да ме караш да тичам при положение че курът ми си излиза сам от гащите.Не си ли жестока?-провикнах се след нея и тръгнах бавно.Огледах се и махнах тениската си хвърляйки я на земята.Зайзкачвах се по стълбите и с някаква надежда отворих вратата на спалнята е.Джес не беше там.
-Хайде де!Не може да правиш така!Дори късите ми панталонки станаха по-къси!Хайде де Джес.-свих ръце безпомощно.Започнах да обикалям и накрая чух леко хихикане.Засмях се и оотворих вратата:
-Бау!-извиках и я улових.-МОЯ СИ!
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 18, 2012 6:17 pm

-Сякаш не се познаваме.. знаеш, че съм жестока - провикнах се, докато не бях сигурна къде точно в къщата съм.
Когато ме хвана все пак се подсмихнах.
-Всъщност не съм твоя, ама зависи.. май ще стана - казах и се засмях. Погледа ми се спусна по тялото му.
-Знаеш ли, че без блуза ти е по-добре - казах му и повдигнах вежди, като показалеца ми бавничко и дразнещо обходи мускулите по корема му.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 18, 2012 6:25 pm

-А знаеш ли,че си по-хубава без дрехи?!-повдигнах вежди и бързо дръпнах роклята й надолу.Зарових глава в шията й и почнах да я целувам.Устните ми обикаляха от ключицата й надолу по рамото и обратно нагоре.Ръката ми се спусна между краката й и се притисна към горещата й точка.Краката и леко се разтвориха под натиска ми.
-Кажи ми...Тук или?-аз лично исках тук.Прави защо не?Просто щях да я опра в стената й...
Върнете се в началото Go down
Jessica.
ЗБЗ
ЗБЗ
Jessica.


Брой мнения : 42
Join date : 01.04.2012

Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни EmptyСря Апр 18, 2012 6:51 pm

Дрои не си направих труда да отвоворя на въпроса му. Действията ми ясно показваха, че нямаше никакъв проблем тук, или където и другаде да е.
-Все ми едно, но защо да губим време? - попитах го и го целунах продължтелно, като секунди по-късно езичето ми се заигра с неговото.
Едият ми крак бавно се вдигна около кръста му, като през това време устните ми не се откъсваха от неговите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лос Анджелис / преди три дни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лос Анджелис / преди три дни   Лос Анджелис / преди три дни Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лос Анджелис / преди три дни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Намисли си дума преди да цъкнеш!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Обиколка във времето (РПГ зона:Минало,Бъдеще) :: Минало-
Идете на: