Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Можеш или не?
Disco club "Milenium" EmptyСря Юни 27, 2012 6:12 pm by Виктория де Уинтър

» Кой от предишните два аватара предпочитате?
Disco club "Milenium" EmptyСря Юни 27, 2012 6:11 pm by Виктория де Уинтър

» Лик vs Лик.
Disco club "Milenium" EmptyСря Юни 27, 2012 6:10 pm by Виктория де Уинтър

» Познай цвета на бельото на следващия.
Disco club "Milenium" EmptyСря Юни 27, 2012 6:09 pm by Виктория де Уинтър

» С дрехи или без?
Disco club "Milenium" EmptyСря Юни 27, 2012 6:08 pm by Виктория де Уинтър

» ...
Disco club "Milenium" EmptyПон Юни 25, 2012 6:04 pm by Виктория де Уинтър

» Само ако знаеше,че ти изневерих.Ще млъкнеш от ужас.Само ако знаеше какво му причиних,ще викаш,ще чупиш
Disco club "Milenium" EmptyЧет Юни 21, 2012 6:51 pm by Виктория де Уинтър

» <3<3Спам на воля <3<3
Disco club "Milenium" EmptyЧет Юни 21, 2012 6:20 pm by Виктория де Уинтър

» Bunny <3<3
Disco club "Milenium" EmptyВто Юни 12, 2012 6:29 pm by Джон Сноу

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am
Top posters
Виктория де Уинтър
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Джон Сноу
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Jessica.
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Jackson Whittemore
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Heaven
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Шейн Колинс
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Gabriella.
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Майкъл Глаас
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Alena Colins
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Ник Нилс
Disco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_barDisco club "Milenium" Voting_bar 
Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Disco club "Milenium" 4651192I Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Disco club "Milenium" 4651207J Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ Disco club "Milenium" 4651273C

 

 Disco club "Milenium"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyНед Апр 01, 2012 12:20 pm

Disco club "Milenium" Disco-club-design
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 5:30 pm

Влязох в дискотека "Милениум" заобиколена от "сестрите".Всички се смееха и оглеждаха.Братята от "Омега" бяха изпълнили обещанието си и последната вечер в Университета преди всеки да замине на гости на семейството си по повод празниците беше буквално секс среща или забежка.Очите ми обхождаха всички,но търсеха само един.Видях няколко познати момчета и момичета от "Три Пи".Подсмихнах се злобничко и тръгнах към бара.Събрах някой от мъжките погледи,да не кажа повечето.Не се бях облякла специално като за дискотека.Нищо особено просто една черна рокля.Поръчах си мартини с две маслинки и се усмихнах на сладкият барман.Огледах се отново и в съзнанието ми изникна образът на Ник.Нямаше да кажа на Джон за проклетия сън и забежката.Не се бяхме виждали през седмицата,а и утре след обяд той заминаваше и щеше да се върне след няколко дни,а аз оставах тук.Момичетата включително и обвързаните вече бяха намерили заниманието си.Дж-ят не пускаше особени песни и скоро щеше да се наложи да се погрижа за това.Въздъхнах и затворих очи.Поръчката ми дойде и се усмихнах отново.Взех чашата и френският ми маникюр се отличи на сред олющените нокти на сервитьорките.Работа с ръце.Е какво да кажа "Който учи ще получи,който не..."не довърших мисълта си.Отпих малка глътка от мартинито и свих очи.Алкохолът се разля по гърлото ми и го подразни.Затворих очи и вътрешно се надявах,Сноу да се появи и да не ми е вързал тенекия.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Джон Сноу
Омега
Омега
Джон Сноу


Брой мнения : 53
Join date : 28.03.2012

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 5:44 pm

Бях прекарал час и половина в оправяне на облеклото ми преди да дойда. Исках да се харесам в очите на Вики. Знам че и харесва когато съм се облякъл хубаво. А след тази вечер заминавах за няколко дена при семейството ми за Великден. "Охх как мразя празниците" .
Стоях пред дискотеката и слушах музиката тръгнах към входа и показах личната карта на охраната. Веднага ме пуснаха вътре. Влезнах и усетих аромата на цигарен дим и много различни парфюми , но само един разпознах. Леко сладникавият вкус се завъртя в устата ми. "Вики определено е тук" - помислих си като се понесох на вътре. Тръгнах към бара. Надявах се че от там по-лесно ще я намеря в тълпата. Много познати лица видях. Поздравих доста хора докато стигнах бара. Бързо си поръчах едно двойно уиски без лед. След минута вече ми го подадоха. Обърнах глава и видях моята любима. Чакаше ме на другият край на бара. Понесох се натам , като отпих от чашата. Усетих как загря гърлото и усетих стомахът си жив. Усмихнах се и всякаш по-жив забързах крачката.
Застанах до Вики и нахално я заговорих:
-Та кой чакаш красавице?
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 5:56 pm

Усетих как се раздвижва самият въздух и вътрешно простенах "Не,не отново",но познатия глас ме накара да се усмихна:
-Джон!-скочих и го прегърнах.Отпуснах се когато той дойде.Може би нямах причина,но все пак.Някак си му завиждах,че ще заминава,но пък и не му.Искаше ми се да заминем заедно,а не той да отиде някъде аз да си вися тук.Утре щеше да ми се наложи да си имам занимание.Тъй като знаех каква ще е репликата на края на вечерта "Недей да ме мислиш",а това буквално бе просто невъзможно.Нямаше как да не мисля:къде е ,как е ,с кой е,какво прави?Просто не че не исках да е освободен исках.А и нали ако му дам свобода той няма да знае какво да прави с нея,но просто...Притеснявах се.Не знаех какво мисля.Беше ми леко сложно и аххххх.Тръснах глава и косата ми погали раменете ми.Музиката изведнъж се смени и парти вечерта започна.Не исках да танцувам,добре де по-късно може би,но танци,алкохол,депресия...Равно на секс и и махмурлук.Лоша комбинация,лошо произведение.Отпих отново от мартинито и въздъхнах:
-Е как си?Последна вечер и свобода?-усмихнах се леко тъжно и отместих поглед от него заковавайки очите си в чашата си.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Джон Сноу
Омега
Омега
Джон Сноу


Брой мнения : 53
Join date : 28.03.2012

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 6:12 pm

Виктория скочи и ме прегърна. Не очаквах такава реакция.Отговорих на прегръдката и. Тя се дръпна и започна да пие от питието си , което ми излеждаше на мартини . Познах го по маслините. Усмихнах се на въпроса и . Не беше толкова яко, да ходя при семейството си. Исках и тя да дойде с мен, но имаше работа със сестринството."Скучно" -помислих си.
Цели четири дена нямаше да се виждаме. Ще ми липса страшно много, но затова тази вечер щях да се отдам изцяло на нея . Каквото иска да прави с мен - да го прави . Дори да танцуваме щях да се съглася.
Надигнах чашата и бързо я изпих на екс. Забиме в петите огнената струя. Усмихнах и се и и подадох ръка.
-Да танцуваме - казах като много много не бях сигурен. Знаех че ще се изложа страшно много. - Не приемам Не за отговор.
Усмихнах се и поех ръката и . Задърпах я към дансинга исках тази нощ да си прекараме чудесно.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 6:23 pm

Погледнах го и се ухилих:
-Не си полудял нали?-музиката беше бавна,повече за стрийптиз отколкото за обикновени танци
-Щом си сигурен!-Издърпа ме до средата на дансинга и аз се залепих за него.Щях да направя всичко възможно той да не се движи много,просто не исках да се притеснява:
-Обичам те!-прошепнах и започнах да се движа в такт с музиката,започнах да се плъзгам надолу по тялото му.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Джон Сноу
Омега
Омега
Джон Сноу


Брой мнения : 53
Join date : 28.03.2012

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 6:28 pm

-И аз те Обичам! - отговорих бързо. Гледах я как танцува "Както винаги пленяващо"-помислих си. Чудех се кое нещо ме накара и аз да излезна на дансинга да ли е от алкохола или голямата липса на свеж въздух , но някак си се радвах.
Сега оставаше да затанцувам. Помислих си какво да правя . Незнайно защо си помислих да се движа всякаш съм дърво бутано от вятъра, но това бе прекалено нелепо и за мен . Раздвижих ръцете си като ги сложих на тялото и . Следвах движенията и се опитвах да правя нещо подобно , надали се получаваше така както си мисля, но за нея бях готов на всичко. "Да дори да се изложа пред целият свят" - помислих си.
-Повярвай ми . Обожавам те ! - прошепнах на ухото и.
Слушах музиката и продължавах да се движа следвайки нея. Само че се стараех да са само бавни и леки движения.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 6:40 pm

Подсмихнах се и го погледнах:
-Не е зле,като за начинаещ!-подсмихнах се и се обърнах с лице към него,полата на роклята мис е вдигна леко нагоре набрана от ръцете му,устните ми се разтваряха.Сърцето ми започна да бие по-бързо.

П.п.Нещо ме мързи
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Джон Сноу
Омега
Омега
Джон Сноу


Брой мнения : 53
Join date : 28.03.2012

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyСря Апр 11, 2012 7:12 pm

Тя ми направи комплимент. Сигурен бях ,че го каза колкото да не се чувствам зле. Усмихнах и се и отговорих :
-Мерси!
Тя се завъртя и усетих как ръцете ми леко се оплетоха в рокличката и , но бързо се справих и с това. Усмихнах и се като видях красивото и лице. Вики се приближи , а аз леко се наведох. Целунах я по нежните устни. Опиянен от нейните сладки устни продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" EmptyНед Апр 15, 2012 3:49 pm

Още дълго танцувахме.Клубът бавно се изпразваше докато накрая не ни помолиха да напуснем.Вече бе достатъчно късно и бе време да се приберем.Целувката беше влажна с горчив привкус.Вместо във вилата се прибрах във общежитието.Момичетата вече си стягаха багажа и кимаха с глави след мен.Усмихвах се учтиво и търпеливо.Когато влязох в стаята си рухнах на леглото.Въздъхнах и си облякох пижамата,измих грима си и легнах в леглото.Затворих очи и взех телефона си.Мразех празниците,особено когато ми се налагаше да съм сама заради тях.Погледнах към клетката в която спеше ангорското зайче на най-добрата ми приятелка.Оставих телефона и станах от леглото,отворих леко капака на клетката и взех заека.Животното бе много сладко и не спеше по цяла нощ.Гушнах го и се върнах в леглото си ръсейки талаш навсякъде по пода.
-Е Марчело.Заедно до края на ваканцията.Ще бъде забавно!-целунах го по малката пухкава главичка и го пуснах да обикаля.Телефонът ми извъння и на екрана се изписа името "Ник <3" усмихнах се и вдигнах:
-Не спиш ли?-....
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Sponsored content





Disco club "Milenium" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Disco club "Milenium" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Disco club "Milenium"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: РпГ. Зона :: Лос Анджелис-
Идете на: