Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Можеш или не?
След два дни домът на Ник EmptyСря Юни 27, 2012 6:12 pm by Виктория де Уинтър

» Кой от предишните два аватара предпочитате?
След два дни домът на Ник EmptyСря Юни 27, 2012 6:11 pm by Виктория де Уинтър

» Лик vs Лик.
След два дни домът на Ник EmptyСря Юни 27, 2012 6:10 pm by Виктория де Уинтър

» Познай цвета на бельото на следващия.
След два дни домът на Ник EmptyСря Юни 27, 2012 6:09 pm by Виктория де Уинтър

» С дрехи или без?
След два дни домът на Ник EmptyСря Юни 27, 2012 6:08 pm by Виктория де Уинтър

» ...
След два дни домът на Ник EmptyПон Юни 25, 2012 6:04 pm by Виктория де Уинтър

» Само ако знаеше,че ти изневерих.Ще млъкнеш от ужас.Само ако знаеше какво му причиних,ще викаш,ще чупиш
След два дни домът на Ник EmptyЧет Юни 21, 2012 6:51 pm by Виктория де Уинтър

» <3<3Спам на воля <3<3
След два дни домът на Ник EmptyЧет Юни 21, 2012 6:20 pm by Виктория де Уинтър

» Bunny <3<3
След два дни домът на Ник EmptyВто Юни 12, 2012 6:29 pm by Джон Сноу

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am
Top posters
Виктория де Уинтър
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Джон Сноу
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Jessica.
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Jackson Whittemore
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Heaven
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Шейн Колинс
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Gabriella.
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Майкъл Глаас
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Alena Colins
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Ник Нилс
След два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_barСлед два дни домът на Ник Voting_bar 
Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ След два дни домът на Ник 4651192I Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега След два дни домът на Ник 4651207J Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ След два дни домът на Ник 4651273C

 

 След два дни домът на Ник

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ник Нилс
Завършили
Завършили
Ник Нилс


Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2012
Age : 33

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyНед Апр 08, 2012 5:14 am

Събудих се от позвъняването на телефона.Вдигнах без да поглеждам кой звъни,но познатият глас ме върна в реалността.
-Ник?-потърках очи и видях,че е още рано сутринта,явно и бе скучно или имаше проблем:
-Да?Какво има?-гласът й както винаги беше леко писклив,но все пак звучеше сладко.Освен когато се заяждаше тогава можеше да бъде груба:
-Сънувах ужасен сън...Не мога да заспя.Може ли...?-тя не довърши мисълта си.Естествено само тя беше способна да разиграва така дори мъж на приблизително 30 години.Въздъхнах и кимнах:
-Да,ела.-Къщата на сестринството и беше близко до моята.Да сигурно не бях избрал подходящо място за дом.Кого залъгвам.Секси момичета нон стоп обикалят,а аз като допълнителна атракция.Сигурно бях преспал с повече 19-21 годишни отколкото връстниците им.Станах и се протегнах,болеше ме ставата на едната ръка.Не след дълго на вратата се позвъни.Усмихнах се и почнах да слизам по-стълбите.Отворих и русата и коса хваната в недооправена опашка се подаде.Усмивката и беше плаха,по което само можех да съдя,че е сънувала нещо което ще бъде или ужасяващо или адски смешно,но и в двата случая щях да разбера след не повече от 5 минути.
-Влизай!-хванах я през талията и се огледах.Времето не се оправяше,а скоро беше Великден.Кофти работа.Студеният вятър влезе след нея и кожата ми настръхна.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyНед Апр 08, 2012 5:25 am

Отворих очи и заплаках.
-Как беше възможно?С нея.-казах го на глас и ми се искаше да се ударя през устата.Сълзите капеха по одеялото ми и оставяха петънца.В момента толкова го мразех.Станах и се облякох.Анцуг и тениска.Ще ми изневерява той и то с тази грозна.Това е само сън!!!Съзнанието ми спореше с мен,опитваше се да ме обеди да не му звъня и да го храня.Отворих лаптопа и получих едно известие моментално.Личното съобщение във фейсбук беше безлично и скучно.Отново от момче "Ако тази седмица си свободна може да се уговорим нещо" бързо написах един кратък отговор и проверих чата си.Нямаше будни лимонки.Въздъхнах и обнових името и настроението си.Пуснах си музика,но по-тихо от обикновенно и грабнах телефонът си.Бързо набрах номерът на Ник и след третото позвъняване чух съненият му глас:
-Ник?
-Да?Какво има?-замълчах за секунда и отново заговорих в слушалката:
-Сънувах ужасен сън...Не мога да заспя.Може ли...?-той мълча около секунда преди да чуя това ,което исках:
-Да,ела!-усмихнах се и затворих.Сложих си само лека спирала.Вързах косата си без да я сресвам и излязох бързо от къщата на "ЗБЗ".Тичешком стигнах до къщата му,която бе само на няколко преки от общежитията на момичетата.Почуках на вратата и дочух тропането по стълбите.Явно още бе сънен.Отвори и ме изгледа,странният му поглед казваше,че съм странна,но все пак.Улови ме през талията и ме дръпна вътре,едва сега осъзнах.БЕШЕ САМО ПО БОКСЕРКИ.Боже имаше уникално тяло.Де да можех и аз така.Тялото му беше твърдо и изведнъж изпитах желание да направя всичко.ВСИЧКО с него.Не чух думите му,но някак си забравих и аз какво щях да кажа.Когато затвори вратата и ме пусна да стъпя на земята все още бях зяпнала от изумление.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили
Ник Нилс


Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2012
Age : 33

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyНед Апр 08, 2012 5:36 am

Не знайно защо,но тя ме гледаше странно.Беше приковала поглед в мен и стаила дъх все едно всеки миг ще почна да се разпадам:
-Вик?Лягаме или пием кафе?-надявах се да легнем.Все още ми се спеше,но това да си приятел с момиче е може би най-лошото от всичко.Събужда те когато им скимне,прави каквото и скимне,но стигне ли се до секс.Ха.Оставих я да зяпа и се обърнах към стълбите:
-Ако искаш идвай!-започнах да се качвам и без да се замислям за това,че тя си има гадже и то вече от година започнах да си представям какво ли не с нея,по начини.Притворих очи от насладата и чух тихите стъпки зад мен.Явно се бе решила.Тръшнах се на спалнята и се протегнах:
-Е какво сънува?Чудовища?Смърт?Как отиваш без панталони на училище?-тя легна до мен и се сгуши.Усмихнах се доволен от случващото се и облегнах глава назад.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyНед Апр 08, 2012 5:52 am

Той се качи по стълбите и аз тръгнах след него.Бързо изкачих стълбите й когато той легнах,махнах долнището на анцуга и легнах при него.Сгуших се и,когато въпросът му бе зададен се подсмихнах и поклатих глава:
-Не сънувах,че Джон спи с друга.-очаквах смях и нещо такова,но за момента бе само мълчание.Някак си ми харесваше да мълчи не ме изнервяше.Обаче все още трепнех в очакване.Не се знаеше какво ще реши и ще каже,направи.Около него за тези неща не би могъл да си сигурен за каквото й да е.Освен,че няма да бъдеш убит,изнасилен или нещо друго.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили
Ник Нилс


Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2012
Age : 33

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyНед Апр 08, 2012 6:04 am

Усмихнах се и някак си се въздържах от големият смях.Мълчах известно време,но не след дълго се прокашлях и казах:
-Надали ще стане или е станало.Не мога да ти кажа със сигурност,но...Ако искаш-аз знаех какво предлагам,бях сигурен,че и тя знае,но щях да поизчакам да получа отговорът.Може би избързвах,но някак си нямах търпение.Исках и то много.С нея..ДА!Точно с нея.Може би след това приятелят й щеше да прави..Не надали.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyНед Апр 08, 2012 6:06 am

Надигнах се и едната страна на блузата ми се свлече и разкри леко извивката на гърдите ми.Обърнах се към него и го погледнах:
-Какво имаш в предвид?Не аз знам какво имаш в предвид,но...-не можех да се изразя.Приближих се към него и прошепнах:
-Надявам се говориш за това,не искам после да се окаже грешно разбирането ми!-бавно се приближих и впих устни в неговите.Устните му бяха твърди,но в същият момент и много нежни.Погалих лицето му и зарових пръсти в русата му коса.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили
Ник Нилс


Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2012
Age : 33

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyНед Апр 08, 2012 8:04 am

Отговорих на целувката й и инстинктивно я обърнах под мен.Разтворих бедрата й и застанах между тях.Дръпнах се и я погледнах.Беше красива въпреки факта че е без грим и прическа.Тя самата беше красива.Устните й бяха влажни и разтворени,тялото и трепереше.Явно се чувстваше гузна,но какво.Тя имаше чувството,че приятелят й я лъже не бях аз виновен.Прокарах ръка по дължината на тялото й отново я целунах.Щях да я оставя да реши иска или не.Нямаше да бързам рано или късно,получавах това което искам.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyВто Апр 10, 2012 4:30 pm

Незнайно защо целувките на Ник се бавеха.Дразнеха врата ми.Разтворих устни и прошепнах:
-Хайде де...Познаваме се знам,че можеш и по-добре.-придърпах устните му към себе си и въздъхнах.Целунах го проявявайки голяма инициатива.Ръката ми обикаляше по рамото му,описвах страни формички.Повдигнах леко краката си и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили
Ник Нилс


Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2012
Age : 33

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyСря Апр 11, 2012 6:27 am

Думите й ме подтикнаха да я накарам да върне думите си назад.Целунах я страстно и бързо улових ръцете й.Задържах ги над главата й и се притиснах в нея.Беше доста гореща,а аз много възбуден.От отдавна не бях правил секс сутрин.А днес.Щастлив ден за мен. Спуснах устни по врата й и леко я захапах.Стон се откъсна от устните й и ме накара да се притисна още веднъж в нея.Спуснах едната си ръка и повдигнах блузата й.Улових ваниловите хълмчета и започнах да ги мачкам.Беше толкова секси.Гърдите й бяха меки,но в същото време и твърди.Зърната й настръхнали.
-Искам те.Искам те от толкова много време.-кожата й настръхваше от допира на дъха ми до нея.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник EmptyСря Апр 11, 2012 6:46 am

Думите му ме изненадаха и някак си ме върнаха в реалността.И го избутах от себе си.Бързо станах и грабнах дрехите си:
-Съжалявам Ник.Просто,заради един сън няма да рискувам цялата си връзка.Съжалявам.-облякох се за части от секундата и излязох навън.Сърцето ми биеше лудешки в гърдите.Не знаех какво да правя,за това тръгнах към Университета.По-точно към "ЗБЗ" влязох вътре и първите ранобудни момичета ме изгледаха странно,но все пак измънкаха по едно "Добро утро".Влязох в стаята си и се хвърлих на леглото.Нямах нови известия,но за първи път бях щастлива,че няма кой да ме разпитва какво,как и къде.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Sponsored content





След два дни домът на Ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   След два дни домът на Ник Empty

Върнете се в началото Go down
 
След два дни домът на Ник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Обиколка във времето (РПГ зона:Минало,Бъдеще) :: Бъдеще-
Идете на: