Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Можеш или не?
Лагуната              EmptyСря Юни 27, 2012 6:12 pm by Виктория де Уинтър

» Кой от предишните два аватара предпочитате?
Лагуната              EmptyСря Юни 27, 2012 6:11 pm by Виктория де Уинтър

» Лик vs Лик.
Лагуната              EmptyСря Юни 27, 2012 6:10 pm by Виктория де Уинтър

» Познай цвета на бельото на следващия.
Лагуната              EmptyСря Юни 27, 2012 6:09 pm by Виктория де Уинтър

» С дрехи или без?
Лагуната              EmptyСря Юни 27, 2012 6:08 pm by Виктория де Уинтър

» ...
Лагуната              EmptyПон Юни 25, 2012 6:04 pm by Виктория де Уинтър

» Само ако знаеше,че ти изневерих.Ще млъкнеш от ужас.Само ако знаеше какво му причиних,ще викаш,ще чупиш
Лагуната              EmptyЧет Юни 21, 2012 6:51 pm by Виктория де Уинтър

» <3<3Спам на воля <3<3
Лагуната              EmptyЧет Юни 21, 2012 6:20 pm by Виктория де Уинтър

» Bunny <3<3
Лагуната              EmptyВто Юни 12, 2012 6:29 pm by Джон Сноу

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am
Top posters
Виктория де Уинтър
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Джон Сноу
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Jessica.
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Jackson Whittemore
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Heaven
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Шейн Колинс
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Gabriella.
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Майкъл Глаас
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Alena Colins
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Ник Нилс
Лагуната              Voting_barЛагуната              Voting_barЛагуната              Voting_bar 
Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Лагуната              4651192I Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Лагуната              4651207J Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ Лагуната              4651273C

 

 Лагуната

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Лагуната              Empty
ПисанеЗаглавие: Лагуната    Лагуната              EmptyНед Апр 01, 2012 12:27 pm

Лагуната              Laguna-beach
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили
Ник Нилс


Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2012
Age : 33

Лагуната              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    Лагуната              EmptyНед Апр 15, 2012 4:08 pm

Сутрешен крос и огромна скука след това.Стигнах до лагуната ,когато реших да поправя това което стана преди два дни.Извадих телефона си и бързо набрах номерът на Виктория.Тя вдигна почти веднага и по самият й глас разбрах,че е изтощена и нещо не е както трябва.Усмихнах се и в отговор казах:
-Ела при мен на лагуната.Взимай бански и ще хващаш тен докато пиеш шейк с мен.Това не е въпрос,което значи че нямаш избор и друга възможност.Ако вземеш и одеяло или нещо друго още по-добре.Чакам те,няма никой!-затворих без да чакам отговор.Знаех,че рано или късно ще дойде,а ако не го направи аз щях да отида.Днес нямаше да избързвам.Приятелят й го нямаше,перфектно.Седнах на един камък и зачаках.Имаше леки вълни,който се надпреварваха една с друга,коя да стигна по-навътре в пясъка.
Върнете се в началото Go down
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Лагуната              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    Лагуната              EmptyНед Апр 15, 2012 5:18 pm

Преди да успея да кажа каквото й да е било,Ник затвори и аз останах със зяпнала уста.Погледнах Марчи и се засмях:
-Страшно се получава а?-заека избяга на някъде, така че ми се наложи да го гоня из стаята.Накрая го прибрах в клетката и по детински се изплезих:
-Ха!Сега трябва да си облека нещо.Бански!-заека съвсем буквално ме игнорира и почна да яде.Усмихнах се,беше много сладък.Намерих си един бански.Бяло горнище със сини акустирани камъни и синьо долнище.Облякох се и сложих отгоре една лека рокля,която беше с леко загадъчно прозиране.Извадих едно одеяло-чаршаф и го прибрах в една розова чанта на "Гламур".Въздъхнах и обух едни сини джапанки.Изключих телефона си и го хвърлих в чантата си.Излязох от стаята су пращайки въздушна целувка на Марчело и заключих.Тръгнах към лагуната и когато стигнах не забелязах Ник.Нямаше го.Дали ми беше вързал тенекия?Ако го беше направил щеше много да страда.Седнах на една скала и жално въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили
Ник Нилс


Брой мнения : 12
Join date : 08.04.2012
Age : 33

Лагуната              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    Лагуната              EmptyНед Апр 15, 2012 5:39 pm

Видях я още преди да е седнала на скалата.Усмихнах се и тихо започнах да се промъквам към нея.По лицето и се изписваше тъжно изражение.Явно си мислеше,че съм я зарязал?Беше секси.Дрехите й...Без дрехите?О, да!Промъкнах се зад нея и прошепнах в ухото й:
-Кой го е страх от големият лош вълк?-целунах врата й и се засмях.Огледах се и седнах до нея.Усмихнах се и погледнах към пясъка.Гледката беше красива.Не толкова колкото бе самата Виктория,но достатъчно,че да й бъде конкурент.
-Приятелят ти не знае какво изпуска в дните в който го няма.Ако аз имах съкровище като теб...Щях да го държа плътно до себе си и да се възползвам от всяка една секунда в която сме заедно.Да това щях да направя.Най-умното.Ти си злато...Косата ти е като злато!-засмях се на сравнението и я дръпнах към себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагуната              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    Лагуната              Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лагуната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: РпГ. Зона :: Лос Анджелис :: Плажът-
Идете на: