Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Можеш или не?
Кафене " Scarlett" EmptyСря Юни 27, 2012 6:12 pm by Виктория де Уинтър

» Кой от предишните два аватара предпочитате?
Кафене " Scarlett" EmptyСря Юни 27, 2012 6:11 pm by Виктория де Уинтър

» Лик vs Лик.
Кафене " Scarlett" EmptyСря Юни 27, 2012 6:10 pm by Виктория де Уинтър

» Познай цвета на бельото на следващия.
Кафене " Scarlett" EmptyСря Юни 27, 2012 6:09 pm by Виктория де Уинтър

» С дрехи или без?
Кафене " Scarlett" EmptyСря Юни 27, 2012 6:08 pm by Виктория де Уинтър

» ...
Кафене " Scarlett" EmptyПон Юни 25, 2012 6:04 pm by Виктория де Уинтър

» Само ако знаеше,че ти изневерих.Ще млъкнеш от ужас.Само ако знаеше какво му причиних,ще викаш,ще чупиш
Кафене " Scarlett" EmptyЧет Юни 21, 2012 6:51 pm by Виктория де Уинтър

» <3<3Спам на воля <3<3
Кафене " Scarlett" EmptyЧет Юни 21, 2012 6:20 pm by Виктория де Уинтър

» Bunny <3<3
Кафене " Scarlett" EmptyВто Юни 12, 2012 6:29 pm by Джон Сноу

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am
Top posters
Виктория де Уинтър
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Джон Сноу
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Jessica.
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Jackson Whittemore
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Heaven
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Шейн Колинс
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Gabriella.
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Майкъл Глаас
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Alena Colins
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Ник Нилс
Кафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_barКафене " Scarlett" Voting_bar 
Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Кафене " Scarlett" 4651192I Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Кафене " Scarlett" 4651207J Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ Кафене " Scarlett" 4651273C

 

 Кафене " Scarlett"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ
Виктория де Уинтър


Брой мнения : 165
Join date : 28.03.2012
Age : 28
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyНед Апр 01, 2012 11:37 am

Кафене " Scarlett" Scarlett-Cafe-Interior-Design
Върнете се в началото Go down
https://losangeles.bulgarianforum.net
Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ
Gabriella.


Брой мнения : 23
Join date : 01.04.2012
Age : 26

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyПон Апр 02, 2012 5:37 pm

Кафе...
Имах нужда от едно силно кафе за да не се чувствам като труп. Обикновено пиех по няколко на ден,а някои дори бяха към три вечерта,но тези бяха кафета изключение.Бях се отправила към кафене "Scarlett". Приятно място с хубаво кафе.По това време на деня - сутринта - нямаше много хора и беше доста спокойно.Седнах на една от масите и към мен се приближи младо русо момиче което държеше тефтер и химикалка.Поръчах си едно много силно кафе и тя просто кимна като ме изгледа леко странно.След като се завъртя аз извъртях очи и извадих лаптопа си от чантата.Почнах да скачам от сайт на сайт и от форум на форум в търсене на нещо интересно.След малко дойде и кафето ми,а аз отпих голяма глътка от горещата течност.Точно от това имах нужда...хубаво кафе.В нета нямаше обаче нищо интересно.Изчетох всичко ми хвана окото,но то се оказа скучно.Пфф!Отпих поредната глътка кафе загледана в екрана на лаптопа.
Върнете се в началото Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyПон Апр 02, 2012 5:56 pm

Излязох от братството и тръгнах към кафенетата в Лос Анджелис.Не очаквах да има нещо специално днес,но едно ирландско кафе щеше да се отрази добре на заспалият ми ум.Няколко дни подред бях на тренировки и след това на фитнес.Бях само с едни дънки и лека бяла тениска. Влязох в кафене "Скарлет" и кимнах на Джесика сервитьорката.Огледах се и забелязах едно момиче от ЗБЗ,тръгнах към нея и най-нахално седнах:
-Здравей Габс.-ухилих се и бързо поръчах ирландското кафе на Джеси,когато дойде да вземе поръчката ми.
Върнете се в началото Go down
Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ
Gabriella.


Брой мнения : 23
Join date : 01.04.2012
Age : 26

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyПон Апр 02, 2012 6:34 pm

Звънчето на вратата извъня и във кафенето влезна едно момче което ми беше познато.Казваше се Шейн Колинс и беше от Омега.Настани се най-нахално срещу мен,а след малко блондинката му донесе и кафе,а аз отпих от моето.
- Здравей Шейн. - поздравих го.Зарязах лаптопа настрани и се зачудих какъв разговор да повдигна с мъжът. - Какво те води насам?
Е много умно!Какво можеше да го води тук...кафето и най-вероятно сервитьорката...знам ли.Не четях мисли,но ако някой можеше сигурно щеше да се уплаши от моите.
Върнете се в началото Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyПон Апр 02, 2012 7:05 pm

Ухилих се и се отпуснах на стола:
-Честно казано ме е налегнала скуката,а това както знаеш е недопустимо!-поръчката ми дойде бързо както обикновенно.Въздъхнах и погледнах Габриела:
-Как си Габс?Нещо си начумерена?
Върнете се в началото Go down
Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ
Gabriella.


Брой мнения : 23
Join date : 01.04.2012
Age : 26

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyВто Апр 03, 2012 4:10 pm

Погледах го и направих недоволна физиономия.
- Нищо ми няма.Просто ми е скучно...денят е отвратително скучен. - въздъхнах и изпих кафето си.Поръчах ново и пак погледнах дали случайно в нета не е изникнало нещо интересно.Там обаче нямаше нищо...в нито един форум или сайт.Пусто,скучно...умряло. - Имаш ли планове за денят красавецо?
Очите ми срещнаха неговите и зачаках отговор.Отпих от новопристигналото ми кафе.
Върнете се в началото Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyСря Апр 04, 2012 6:49 pm

Ухилих се и поклатих глава:
-Не,честно казано нямам планове.Ами ти?-е имах някакви планове де.Да преспя с нея и после...Каквото стане.Вече не знаех какво да мисля.От няколко дни насам бях много разгонен.Исках секс и то много.Стиснах устни.
Върнете се в началото Go down
Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ
Gabriella.


Брой мнения : 23
Join date : 01.04.2012
Age : 26

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyЧет Апр 05, 2012 8:41 am

Дооообрееее...
Доизпих кафето си и поръчах трето което мисля,че щеше да ми е последното.Обичах да пия много кафе което май не беше много хубаво,но това беше отделен въпрос.Отместих поглед към Шейн и наклоних глава на една страна.
- Добре.Виж...какво ще кажеш да отидем някъде да преспим заедно и после сякаш нищо не е било?Деня е ужасно скучен и имам чувство,че ако не направя нещо...каквото и да е ще умра. - измрънках и го погледнах.Исках да видя реакцията му.Не ми се играеха игрички на разговори като при положение бях чувала доста за Шейн Колинс.
Върнете се в началото Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyЧет Апр 05, 2012 5:44 pm

Изпих кафето си на един дъх и станах.Кимнах към вратата и свих рамене:
-Хайде!Просто секс,без обвързване и тн...Щом искаш това-тръгнах към вратата.-честно казано бързият секс ме устройваше най-много.Беше повече като мастурбацията мимолетно удоволствие.Е нищо особено.
Върнете се в началото Go down
Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ
Gabriella.


Брой мнения : 23
Join date : 01.04.2012
Age : 26

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyПон Апр 09, 2012 1:55 pm

Повдигнах вежда.Прибрах лаптопа си и се изправих.
- Какво очакваш да кажа?Хей айде да се чукаме,после ще станем гаджета,ще се оженим,ще имаме две деца и ще бъдем заедно до края на дните си?! - попитах го и се отправих към него. - При положение,че съм чувала доста неща за теб красавецо и особено за репутацията ти ням какво друго да кажа.Все пак говорим за теб - Шейн Колинс.
Напомних му и зачаках да тръгваме.Той щеше да води...у тях,у нас,в парка...все тая!
Върнете се в началото Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum
Шейн Колинс
Омега
Омега
Шейн Колинс


Брой мнения : 35
Join date : 01.04.2012
Age : 28

Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" EmptyВто Апр 10, 2012 6:19 pm

Славата ми?Повдигнах вежди и свих рамене.Прокарах ръка около талията й и се засмях:
-Ами щом е така,добреееее.-тръгнах към вилата си и през цялото време се оглеждах,добре де оглеждах неяя.Имаше интересен бюст.Голям,пищен.Секси.Отворих вратата на вилата си и я поканих да влезе.Радвах се че бе близко до Кампуса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене " Scarlett" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Scarlett"   Кафене " Scarlett" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене " Scarlett"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: РпГ. Зона :: Лос Анджелис-
Идете на: