Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Юни 05, 2012 6:58 pm
Top posters
Виктория де Уинтър

Джон Сноу

Jessica.

Jackson Whittemore

Heaven

Шейн Колинс

Gabriella.

Майкъл Глаас

Alena Colins

Ник Нилс

Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ

Share | 

Disco club "Milenium"

Go down 
АвторСъобщение
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

Брой мнения : 165
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

ПисанеЗаглавие: Disco club "Milenium"   Нед Апр 01, 2012 12:20 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://losangeles.bulgarianforum.net
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 5:30 pm

Влязох в дискотека "Милениум" заобиколена от "сестрите".Всички се смееха и оглеждаха.Братята от "Омега" бяха изпълнили обещанието си и последната вечер в Университета преди всеки да замине на гости на семейството си по повод празниците беше буквално секс среща или забежка.Очите ми обхождаха всички,но търсеха само един.Видях няколко познати момчета и момичета от "Три Пи".Подсмихнах се злобничко и тръгнах към бара.Събрах някой от мъжките погледи,да не кажа повечето.Не се бях облякла специално като за дискотека.Нищо особено просто една черна рокля.Поръчах си мартини с две маслинки и се усмихнах на сладкият барман.Огледах се отново и в съзнанието ми изникна образът на Ник.Нямаше да кажа на Джон за проклетия сън и забежката.Не се бяхме виждали през седмицата,а и утре след обяд той заминаваше и щеше да се върне след няколко дни,а аз оставах тук.Момичетата включително и обвързаните вече бяха намерили заниманието си.Дж-ят не пускаше особени песни и скоро щеше да се наложи да се погрижа за това.Въздъхнах и затворих очи.Поръчката ми дойде и се усмихнах отново.Взех чашата и френският ми маникюр се отличи на сред олющените нокти на сервитьорките.Работа с ръце.Е какво да кажа "Който учи ще получи,който не..."не довърших мисълта си.Отпих малка глътка от мартинито и свих очи.Алкохолът се разля по гърлото ми и го подразни.Затворих очи и вътрешно се надявах,Сноу да се появи и да не ми е вързал тенекия.

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను

My body needs a hero
Come and save me
Something tells me you know how to save me
I've been feeling real low
Oh, I need you to come and rescue me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Джон Сноу
Омега
Омега

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 5:44 pm

Бях прекарал час и половина в оправяне на облеклото ми преди да дойда. Исках да се харесам в очите на Вики. Знам че и харесва когато съм се облякъл хубаво. А след тази вечер заминавах за няколко дена при семейството ми за Великден. "Охх как мразя празниците" .
Стоях пред дискотеката и слушах музиката тръгнах към входа и показах личната карта на охраната. Веднага ме пуснаха вътре. Влезнах и усетих аромата на цигарен дим и много различни парфюми , но само един разпознах. Леко сладникавият вкус се завъртя в устата ми. "Вики определено е тук" - помислих си като се понесох на вътре. Тръгнах към бара. Надявах се че от там по-лесно ще я намеря в тълпата. Много познати лица видях. Поздравих доста хора докато стигнах бара. Бързо си поръчах едно двойно уиски без лед. След минута вече ми го подадоха. Обърнах глава и видях моята любима. Чакаше ме на другият край на бара. Понесох се натам , като отпих от чашата. Усетих как загря гърлото и усетих стомахът си жив. Усмихнах се и всякаш по-жив забързах крачката.
Застанах до Вики и нахално я заговорих:
-Та кой чакаш красавице?

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను

I know you want me
I made it obvious that I want you too
So put it on me
Let's remove the space between me and you
Now rock your body
Damn I like the way that you move
So give it to me
Cause I already know what you wanna do

Here's the situation
Been to every nation
Nobody's ever made me feel the way that you do
You know my motivation
Give in my reputation
Please excuse I don't mean to be rude

But tonight I'm fucking you

Spoiler:

Вижте профила на потребителя
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 5:56 pm

Усетих как се раздвижва самият въздух и вътрешно простенах "Не,не отново",но познатия глас ме накара да се усмихна:
-Джон!-скочих и го прегърнах.Отпуснах се когато той дойде.Може би нямах причина,но все пак.Някак си му завиждах,че ще заминава,но пък и не му.Искаше ми се да заминем заедно,а не той да отиде някъде аз да си вися тук.Утре щеше да ми се наложи да си имам занимание.Тъй като знаех каква ще е репликата на края на вечерта "Недей да ме мислиш",а това буквално бе просто невъзможно.Нямаше как да не мисля:къде е ,как е ,с кой е,какво прави?Просто не че не исках да е освободен исках.А и нали ако му дам свобода той няма да знае какво да прави с нея,но просто...Притеснявах се.Не знаех какво мисля.Беше ми леко сложно и аххххх.Тръснах глава и косата ми погали раменете ми.Музиката изведнъж се смени и парти вечерта започна.Не исках да танцувам,добре де по-късно може би,но танци,алкохол,депресия...Равно на секс и и махмурлук.Лоша комбинация,лошо произведение.Отпих отново от мартинито и въздъхнах:
-Е как си?Последна вечер и свобода?-усмихнах се леко тъжно и отместих поглед от него заковавайки очите си в чашата си.

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Джон Сноу
Омега
Омега

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 6:12 pm

Виктория скочи и ме прегърна. Не очаквах такава реакция.Отговорих на прегръдката и. Тя се дръпна и започна да пие от питието си , което ми излеждаше на мартини . Познах го по маслините. Усмихнах се на въпроса и . Не беше толкова яко, да ходя при семейството си. Исках и тя да дойде с мен, но имаше работа със сестринството."Скучно" -помислих си.
Цели четири дена нямаше да се виждаме. Ще ми липса страшно много, но затова тази вечер щях да се отдам изцяло на нея . Каквото иска да прави с мен - да го прави . Дори да танцуваме щях да се съглася.
Надигнах чашата и бързо я изпих на екс. Забиме в петите огнената струя. Усмихнах и се и и подадох ръка.
-Да танцуваме - казах като много много не бях сигурен. Знаех че ще се изложа страшно много. - Не приемам Не за отговор.
Усмихнах се и поех ръката и . Задърпах я към дансинга исках тази нощ да си прекараме чудесно.

I know you want me
So put it on me
Now rock your body
So give it to me

Here's the situation
Been to every nation
You know my motivation
Give in my reputation

Spoiler:

Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 6:23 pm

Погледнах го и се ухилих:
-Не си полудял нали?-музиката беше бавна,повече за стрийптиз отколкото за обикновени танци
-Щом си сигурен!-Издърпа ме до средата на дансинга и аз се залепих за него.Щях да направя всичко възможно той да не се движи много,просто не исках да се притеснява:
-Обичам те!-прошепнах и започнах да се движа в такт с музиката,започнах да се плъзгам надолу по тялото му.

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Джон Сноу
Омега
Омега

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 6:28 pm

-И аз те Обичам! - отговорих бързо. Гледах я как танцува "Както винаги пленяващо"-помислих си. Чудех се кое нещо ме накара и аз да излезна на дансинга да ли е от алкохола или голямата липса на свеж въздух , но някак си се радвах.
Сега оставаше да затанцувам. Помислих си какво да правя . Незнайно защо си помислих да се движа всякаш съм дърво бутано от вятъра, но това бе прекалено нелепо и за мен . Раздвижих ръцете си като ги сложих на тялото и . Следвах движенията и се опитвах да правя нещо подобно , надали се получаваше така както си мисля, но за нея бях готов на всичко. "Да дори да се изложа пред целият свят" - помислих си.
-Повярвай ми . Обожавам те ! - прошепнах на ухото и.
Слушах музиката и продължавах да се движа следвайки нея. Само че се стараех да са само бавни и леки движения.

I know you want me
So put it on me
Now rock your body
So give it to me

Here's the situation
Been to every nation
You know my motivation
Give in my reputation

Spoiler:

Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 6:40 pm

Подсмихнах се и го погледнах:
-Не е зле,като за начинаещ!-подсмихнах се и се обърнах с лице към него,полата на роклята мис е вдигна леко нагоре набрана от ръцете му,устните ми се разтваряха.Сърцето ми започна да бие по-бързо.

П.п.Нещо ме мързи

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Джон Сноу
Омега
Омега

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Сря Апр 11, 2012 7:12 pm

Тя ми направи комплимент. Сигурен бях ,че го каза колкото да не се чувствам зле. Усмихнах и се и отговорих :
-Мерси!
Тя се завъртя и усетих как ръцете ми леко се оплетоха в рокличката и , но бързо се справих и с това. Усмихнах и се като видях красивото и лице. Вики се приближи , а аз леко се наведох. Целунах я по нежните устни. Опиянен от нейните сладки устни продължих да я целувам.

I know you want me
So put it on me
Now rock your body
So give it to me

Here's the situation
Been to every nation
You know my motivation
Give in my reputation

Spoiler:

Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Milenium"   Нед Апр 15, 2012 3:49 pm

Още дълго танцувахме.Клубът бавно се изпразваше докато накрая не ни помолиха да напуснем.Вече бе достатъчно късно и бе време да се приберем.Целувката беше влажна с горчив привкус.Вместо във вилата се прибрах във общежитието.Момичетата вече си стягаха багажа и кимаха с глави след мен.Усмихвах се учтиво и търпеливо.Когато влязох в стаята си рухнах на леглото.Въздъхнах и си облякох пижамата,измих грима си и легнах в леглото.Затворих очи и взех телефона си.Мразех празниците,особено когато ми се налагаше да съм сама заради тях.Погледнах към клетката в която спеше ангорското зайче на най-добрата ми приятелка.Оставих телефона и станах от леглото,отворих леко капака на клетката и взех заека.Животното бе много сладко и не спеше по цяла нощ.Гушнах го и се върнах в леглото си ръсейки талаш навсякъде по пода.
-Е Марчело.Заедно до края на ваканцията.Ще бъде забавно!-целунах го по малката пухкава главичка и го пуснах да обикаля.Телефонът ми извъння и на екрана се изписа името "Ник <3" усмихнах се и вдигнах:
-Не спиш ли?-....

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on