Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Юни 05, 2012 6:58 pm
Top posters
Виктория де Уинтър

Джон Сноу

Jessica.

Jackson Whittemore

Heaven

Шейн Колинс

Gabriella.

Майкъл Глаас

Alena Colins

Ник Нилс

Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ

Share | 

Вилата на Шейн

Go down 
АвторСъобщение
Шейн Колинс
Омега
Омега

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Вилата на Шейн   Вто Апр 10, 2012 6:24 pm

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Шейн   Сря Апр 11, 2012 3:31 pm

През целия път до вилата му той само ме оглеждаше.Толкова беше очевидно,че извъртях очи.Най-накрая стигнахме и тази така прочута вила.Той отвори вратата и ме покани вътре.Огледах се сякаш утре или довечера ще се върна и ще го обера.Можех обаче да призная,че вилата беше хубава.Настаних се на дивана.
- Имаш ли нещо за пиене? - с тези думи нямах предвид кафе или кола.Исках алкохол...нямах намерение още с самото влизане да се награбим и да се изчукаме...можеше да ме почерпи някоя друга чашка водка да кажем и след това да правим каквото ще правим.

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను
Вижте профила на потребителя http://magic-world.forumotion.com/forum
Шейн Колинс
Омега
Омега

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Шейн   Пон Апр 16, 2012 4:58 pm

Ухилих се и кимнах:
-Окей мацко.Какво ти се пие?Има уиски,водка?-извадих водката и я погледнах:
-Нека е водка?-засмях се и отворих бутилката.Седнах на дивана в хола и отпих голяма глътка.Подадох й бутилката докато я оглеждах отгоре до долу.Беше с къса пола и секси изрязана блуза.По лицето ми се разля бавна мръснишка усмивка.

Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Шейн   Пон Апр 16, 2012 5:39 pm

Доообре...водка да бъде.
Отпих от бутилката и видях усмивката прокраднала се на лицето му.Засмях се.Господи....той май мислеше за само за секс още от кафенето.Въздъхнах и оставих бутилката на масата.Изправих се като тръгнах към него.Избутах го леко назад и се настаних в скута му.
- Май много ти се иска а? - подсмихнах се.Устните ми докоснаха вратът му,а после и устните му.Езикът ми проникна в устата му и се заигра с неговия.Бях обвила ръце около вратът му,но не за дълго.Леко се отместих и плъзнах ръка по тялото му като я спрях на издутината в дънките му.В главата ми изникнаха изречения от една книга "С мъжественост като на кон".Идеше ми да прихна от смях,но не исках да развалям момента.

Шейн Колинс
Омега
Омега

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Шейн   Пон Апр 16, 2012 6:25 pm

-Господи!-простенах,което не звучеше като стенание,но все пак.Стиснах я през талията й я дръпнах към себе си:
-Да,вече бързам!-с едната си ръка притиснах ръката й към себе си и я погледнах.Харесваше ми.Целунах я и задълбочих целувката без излишни забавяния.Не ми пукаше дали след това щеше да стане нещо сериозно,но просто я исках и то бързо.

Gabriella.
ЗБЗ
ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Шейн   Вто Апр 17, 2012 5:55 pm

Усмихнах се самодоволно.Леко се отделих от него и той ме погледна като повдигна вежда.Изкикотих се.Направих няколко крачки назад,а той стана и направи крачка към мен.След по-малко от минута се притиснах към него и го целунах.Ръцете ми се плъзнаха по тялото му и стиснах леко отново издутината в дънките му.Плъзнах се надолу по тялото му и разкопчах дънките му.Извадих приятелчето му на бял свят и го поех в устата си.Той ставаше все по-голям и по-голям,че дори се зачудих дали ще успее да влезне целия в мен.Прокарвах език по члена,а от устата на Шейн излизаха стонове.Това ми харесваше...да го слушам да стене.Ръката ми също се намеси в играта.

Шейн Колинс
Омега
Омега

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Шейн   Сря Апр 18, 2012 5:54 pm

Засмях се едвам и я дръпнах нагоре.
-Предпочитам да съм седнал!-просто не се знаеше колко време ще ме удържат краката.Дръпнах я към дивана и по точно върху себе си.Махнах останалата част от това което я "покриваше" и я обърнах към дивана.Повдигнах краката й леко и я погледнах:
-Няма да чакам позволение!-Опитах се да проникна в нея,но опитът не беше успешен.Хванах членът си в ръка и го вкарах в нея.Затворих очи от удоволствието.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Вилата на Шейн   

Вилата на Шейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: РпГ. Зона :: Извън Градът :: Вилната Зона-
Идете на: