Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Юни 05, 2012 6:58 pm
Top posters
Виктория де Уинтър

Джон Сноу

Jessica.

Jackson Whittemore

Heaven

Шейн Колинс

Gabriella.

Майкъл Глаас

Alena Colins

Ник Нилс

Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ

Share | 

След два дни домът на Ник

Go down 
АвторСъобщение
Ник Нилс
Завършили
Завършили

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: След два дни домът на Ник   Нед Апр 08, 2012 5:14 am

Събудих се от позвъняването на телефона.Вдигнах без да поглеждам кой звъни,но познатият глас ме върна в реалността.
-Ник?-потърках очи и видях,че е още рано сутринта,явно и бе скучно или имаше проблем:
-Да?Какво има?-гласът й както винаги беше леко писклив,но все пак звучеше сладко.Освен когато се заяждаше тогава можеше да бъде груба:
-Сънувах ужасен сън...Не мога да заспя.Може ли...?-тя не довърши мисълта си.Естествено само тя беше способна да разиграва така дори мъж на приблизително 30 години.Въздъхнах и кимнах:
-Да,ела.-Къщата на сестринството и беше близко до моята.Да сигурно не бях избрал подходящо място за дом.Кого залъгвам.Секси момичета нон стоп обикалят,а аз като допълнителна атракция.Сигурно бях преспал с повече 19-21 годишни отколкото връстниците им.Станах и се протегнах,болеше ме ставата на едната ръка.Не след дълго на вратата се позвъни.Усмихнах се и почнах да слизам по-стълбите.Отворих и русата и коса хваната в недооправена опашка се подаде.Усмивката и беше плаха,по което само можех да съдя,че е сънувала нещо което ще бъде или ужасяващо или адски смешно,но и в двата случая щях да разбера след не повече от 5 минути.
-Влизай!-хванах я през талията и се огледах.Времето не се оправяше,а скоро беше Великден.Кофти работа.Студеният вятър влезе след нея и кожата ми настръхна.

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

Брой мнения : 165
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Нед Апр 08, 2012 5:25 am

Отворих очи и заплаках.
-Как беше възможно?С нея.-казах го на глас и ми се искаше да се ударя през устата.Сълзите капеха по одеялото ми и оставяха петънца.В момента толкова го мразех.Станах и се облякох.Анцуг и тениска.Ще ми изневерява той и то с тази грозна.Това е само сън!!!Съзнанието ми спореше с мен,опитваше се да ме обеди да не му звъня и да го храня.Отворих лаптопа и получих едно известие моментално.Личното съобщение във фейсбук беше безлично и скучно.Отново от момче "Ако тази седмица си свободна може да се уговорим нещо" бързо написах един кратък отговор и проверих чата си.Нямаше будни лимонки.Въздъхнах и обнових името и настроението си.Пуснах си музика,но по-тихо от обикновенно и грабнах телефонът си.Бързо набрах номерът на Ник и след третото позвъняване чух съненият му глас:
-Ник?
-Да?Какво има?-замълчах за секунда и отново заговорих в слушалката:
-Сънувах ужасен сън...Не мога да заспя.Може ли...?-той мълча около секунда преди да чуя това ,което исках:
-Да,ела!-усмихнах се и затворих.Сложих си само лека спирала.Вързах косата си без да я сресвам и излязох бързо от къщата на "ЗБЗ".Тичешком стигнах до къщата му,която бе само на няколко преки от общежитията на момичетата.Почуках на вратата и дочух тропането по стълбите.Явно още бе сънен.Отвори и ме изгледа,странният му поглед казваше,че съм странна,но все пак.Улови ме през талията и ме дръпна вътре,едва сега осъзнах.БЕШЕ САМО ПО БОКСЕРКИ.Боже имаше уникално тяло.Де да можех и аз така.Тялото му беше твърдо и изведнъж изпитах желание да направя всичко.ВСИЧКО с него.Не чух думите му,но някак си забравих и аз какво щях да кажа.Когато затвори вратата и ме пусна да стъпя на земята все още бях зяпнала от изумление.

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను

My body needs a hero
Come and save me
Something tells me you know how to save me
I've been feeling real low
Oh, I need you to come and rescue me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Вижте профила на потребителя http://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Нед Апр 08, 2012 5:36 am

Не знайно защо,но тя ме гледаше странно.Беше приковала поглед в мен и стаила дъх все едно всеки миг ще почна да се разпадам:
-Вик?Лягаме или пием кафе?-надявах се да легнем.Все още ми се спеше,но това да си приятел с момиче е може би най-лошото от всичко.Събужда те когато им скимне,прави каквото и скимне,но стигне ли се до секс.Ха.Оставих я да зяпа и се обърнах към стълбите:
-Ако искаш идвай!-започнах да се качвам и без да се замислям за това,че тя си има гадже и то вече от година започнах да си представям какво ли не с нея,по начини.Притворих очи от насладата и чух тихите стъпки зад мен.Явно се бе решила.Тръшнах се на спалнята и се протегнах:
-Е какво сънува?Чудовища?Смърт?Как отиваш без панталони на училище?-тя легна до мен и се сгуши.Усмихнах се доволен от случващото се и облегнах глава назад.

Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Нед Апр 08, 2012 5:52 am

Той се качи по стълбите и аз тръгнах след него.Бързо изкачих стълбите й когато той легнах,махнах долнището на анцуга и легнах при него.Сгуших се и,когато въпросът му бе зададен се подсмихнах и поклатих глава:
-Не сънувах,че Джон спи с друга.-очаквах смях и нещо такова,но за момента бе само мълчание.Някак си ми харесваше да мълчи не ме изнервяше.Обаче все още трепнех в очакване.Не се знаеше какво ще реши и ще каже,направи.Около него за тези неща не би могъл да си сигурен за каквото й да е.Освен,че няма да бъдеш убит,изнасилен или нещо друго.

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Ник Нилс
Завършили
Завършили

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Нед Апр 08, 2012 6:04 am

Усмихнах се и някак си се въздържах от големият смях.Мълчах известно време,но не след дълго се прокашлях и казах:
-Надали ще стане или е станало.Не мога да ти кажа със сигурност,но...Ако искаш-аз знаех какво предлагам,бях сигурен,че и тя знае,но щях да поизчакам да получа отговорът.Може би избързвах,но някак си нямах търпение.Исках и то много.С нея..ДА!Точно с нея.Може би след това приятелят й щеше да прави..Не надали.

Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Нед Апр 08, 2012 6:06 am

Надигнах се и едната страна на блузата ми се свлече и разкри леко извивката на гърдите ми.Обърнах се към него и го погледнах:
-Какво имаш в предвид?Не аз знам какво имаш в предвид,но...-не можех да се изразя.Приближих се към него и прошепнах:
-Надявам се говориш за това,не искам после да се окаже грешно разбирането ми!-бавно се приближих и впих устни в неговите.Устните му бяха твърди,но в същият момент и много нежни.Погалих лицето му и зарових пръсти в русата му коса.

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Ник Нилс
Завършили
Завършили

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Нед Апр 08, 2012 8:04 am

Отговорих на целувката й и инстинктивно я обърнах под мен.Разтворих бедрата й и застанах между тях.Дръпнах се и я погледнах.Беше красива въпреки факта че е без грим и прическа.Тя самата беше красива.Устните й бяха влажни и разтворени,тялото и трепереше.Явно се чувстваше гузна,но какво.Тя имаше чувството,че приятелят й я лъже не бях аз виновен.Прокарах ръка по дължината на тялото й отново я целунах.Щях да я оставя да реши иска или не.Нямаше да бързам рано или късно,получавах това което искам.

Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Вто Апр 10, 2012 4:30 pm

Незнайно защо целувките на Ник се бавеха.Дразнеха врата ми.Разтворих устни и прошепнах:
-Хайде де...Познаваме се знам,че можеш и по-добре.-придърпах устните му към себе си и въздъхнах.Целунах го проявявайки голяма инициатива.Ръката ми обикаляше по рамото му,описвах страни формички.Повдигнах леко краката си и го погледнах.

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Ник Нилс
Завършили
Завършили

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Сря Апр 11, 2012 6:27 am

Думите й ме подтикнаха да я накарам да върне думите си назад.Целунах я страстно и бързо улових ръцете й.Задържах ги над главата й и се притиснах в нея.Беше доста гореща,а аз много възбуден.От отдавна не бях правил секс сутрин.А днес.Щастлив ден за мен. Спуснах устни по врата й и леко я захапах.Стон се откъсна от устните й и ме накара да се притисна още веднъж в нея.Спуснах едната си ръка и повдигнах блузата й.Улових ваниловите хълмчета и започнах да ги мачкам.Беше толкова секси.Гърдите й бяха меки,но в същото време и твърди.Зърната й настръхнали.
-Искам те.Искам те от толкова много време.-кожата й настръхваше от допира на дъха ми до нея.

Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

ПисанеЗаглавие: Re: След два дни домът на Ник   Сря Апр 11, 2012 6:46 am

Думите му ме изненадаха и някак си ме върнаха в реалността.И го избутах от себе си.Бързо станах и грабнах дрехите си:
-Съжалявам Ник.Просто,заради един сън няма да рискувам цялата си връзка.Съжалявам.-облякох се за части от секундата и излязох навън.Сърцето ми биеше лудешки в гърдите.Не знаех какво да правя,за това тръгнах към Университета.По-точно към "ЗБЗ" влязох вътре и първите ранобудни момичета ме изгледаха странно,но все пак измънкаха по едно "Добро утро".Влязох в стаята си и се хвърлих на леглото.Нямах нови известия,но за първи път бях щастлива,че няма кой да ме разпитва какво,как и къде.

My body needs a hero
Come and save me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on