Los Angeles

Където мечтите,стават реалност.

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 10, на Вто Юни 05, 2012 6:58 pm
Top posters
Виктория де Уинтър

Джон Сноу

Jessica.

Jackson Whittemore

Heaven

Шейн Колинс

Gabriella.

Майкъл Глаас

Alena Colins

Ник Нилс

Екип
Виктория де Уинтър-главна Админка,Лидерка на ЗБЗ Джон Сноу-Глобален Модератор,Лидер на Омега Gabriella.-Глобална Модераторка,дясната ръка на лидерката на ЗБЗ

Share | 

Лагуната

Go down 
АвторСъобщение
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

Брой мнения : 165
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

ПисанеЗаглавие: Лагуната    Нед Апр 01, 2012 12:27 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    Нед Апр 15, 2012 4:08 pm

Сутрешен крос и огромна скука след това.Стигнах до лагуната ,когато реших да поправя това което стана преди два дни.Извадих телефона си и бързо набрах номерът на Виктория.Тя вдигна почти веднага и по самият й глас разбрах,че е изтощена и нещо не е както трябва.Усмихнах се и в отговор казах:
-Ела при мен на лагуната.Взимай бански и ще хващаш тен докато пиеш шейк с мен.Това не е въпрос,което значи че нямаш избор и друга възможност.Ако вземеш и одеяло или нещо друго още по-добре.Чакам те,няма никой!-затворих без да чакам отговор.Знаех,че рано или късно ще дойде,а ако не го направи аз щях да отида.Днес нямаше да избързвам.Приятелят й го нямаше,перфектно.Седнах на един камък и зачаках.Имаше леки вълни,който се надпреварваха една с друга,коя да стигна по-навътре в пясъка.

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను
Вижте профила на потребителя
Виктория де Уинтър
Админ лидер на ЗБЗ
Админ лидер на ЗБЗ

Брой мнения : 165
Местожителство : Лос Анджелис.Калифорния

ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    Нед Апр 15, 2012 5:18 pm

Преди да успея да кажа каквото й да е било,Ник затвори и аз останах със зяпнала уста.Погледнах Марчи и се засмях:
-Страшно се получава а?-заека избяга на някъде, така че ми се наложи да го гоня из стаята.Накрая го прибрах в клетката и по детински се изплезих:
-Ха!Сега трябва да си облека нещо.Бански!-заека съвсем буквално ме игнорира и почна да яде.Усмихнах се,беше много сладък.Намерих си един бански.Бяло горнище със сини акустирани камъни и синьо долнище.Облякох се и сложих отгоре една лека рокля,която беше с леко загадъчно прозиране.Извадих едно одеяло-чаршаф и го прибрах в една розова чанта на "Гламур".Въздъхнах и обух едни сини джапанки.Изключих телефона си и го хвърлих в чантата си.Излязох от стаята су пращайки въздушна целувка на Марчело и заключих.Тръгнах към лагуната и когато стигнах не забелязах Ник.Нямаше го.Дали ми беше вързал тенекия?Ако го беше направил щеше много да страда.Седнах на една скала и жално въздъхнах.

నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను నేను విక్టోరియా ప్రేమిస్తున్నాను

My body needs a hero
Come and save me
Something tells me you know how to save me
I've been feeling real low
Oh, I need you to come and rescue me

Make me come alive
Come on turn me on
Touch me, save my life
Come on and turn me on
I'm too young to die
Come on and turn me on

Вижте профила на потребителя http://losangeles.bulgarianforum.net
Ник Нилс
Завършили
Завършили

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    Нед Апр 15, 2012 5:39 pm

Видях я още преди да е седнала на скалата.Усмихнах се и тихо започнах да се промъквам към нея.По лицето и се изписваше тъжно изражение.Явно си мислеше,че съм я зарязал?Беше секси.Дрехите й...Без дрехите?О, да!Промъкнах се зад нея и прошепнах в ухото й:
-Кой го е страх от големият лош вълк?-целунах врата й и се засмях.Огледах се и седнах до нея.Усмихнах се и погледнах към пясъка.Гледката беше красива.Не толкова колкото бе самата Виктория,но достатъчно,че да й бъде конкурент.
-Приятелят ти не знае какво изпуска в дните в който го няма.Ако аз имах съкровище като теб...Щях да го държа плътно до себе си и да се възползвам от всяка една секунда в която сме заедно.Да това щях да направя.Най-умното.Ти си злато...Косата ти е като злато!-засмях се на сравнението и я дръпнах към себе си.

Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Лагуната    

Лагуната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: РпГ. Зона :: Лос Анджелис :: Плажът-
Идете на: